Výsledková listina celoslovenského kola - 2017/2018

, Autor:
Na tejto stránke nájdete výsledkovú listinu celoslovenského kola súťaže Vesmír očami detí za školský rok 2017/2018

 

Organizátor: Slovenská ústredná hvezdáreň v Hurbanove

 

Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica Mesto
1 Jakub Bača Deň a noc Materská škola 8.mája č. 500/56 Svidník
1 Soňa Jurošová Vesmírčan Centrum voľného času Orgovánová č. 5, EP.Popradská 86 Košice
1 Michaela Smiešková Ideme do vesmíru ZŠ s MŠ E.A.Cernana Ústredie č. 286 Vysoká nad Kysucou
1 Paulína Mutňanská Vesmír Materská škola Odbojárov, EP.Ľuborčianska 2 Nemšová
1 Nela Cicková Materská škola Nábrežná č. 2 Nová Baňa
1 Hana Hancková Lietavice Materská škola Kováčova č. 10 Starý Tekov
1 Alžbeta Škrabanová "Slová" Materská škola Pavla Horova č. 3 Bratislava
1 Jakub Škrobian Kozmonaut na prieskume Základná škola s materskou školou Školská č. 49 Žilina
1 Kristína Blatnická Príšerka Materská škola Nový diel č. 50 Hurbanovo
1 Karolína Sabová Naša planéta Zem Základná škola s materskou školou č. 421 Bežovce
1 Maxim Zábudlý Moja raketa Materská škola 1.mája č. 4 Banská Štiavnica
1 Emma Lehocká Pani fantázia vo vesmíre Materská škola Hviezdoslavova č. 12 Nové Mesto nad Váhom
1 Ivana Nižniková Čierno-farebný vesmír Materská škola č. 96 Paňovce
1 Kristína Valiková Vesmírne slniečko Materská škola Lesnícka č. 1370 Krásno nad Kysucou
1 Miloš Bunčiak Vesmírna stanica Materská škola Pionierska č. 348 Čachtice
2 Niki Adamčová Kríkové bytosti Základná škola Pohraničná č. 9 Komárno
2 Alexandra Michnicová "Slnečné erupcie" Základná škola Lichardova č. 24 Žilina
2 Tímea Smolková Noví priatelia Základná škola s materskou školou Nám.1.mája č. 3 Chtelnica
2 Sofia Kostolecká Základná škola s materskou školou č.284 Jur nad Hronom
2 Barbora Murínová "Mimozemšťania" Základná škola s materskou školou č. 315 Novoť
2 Simon Trangel Vesmír očami detí Základná škola Tupolevova č.20 Bratislava
2 Viktor Holboj Kolónia na Marse Základná škola Rozmarínová č. 1 Komárno
2 Stefanie Rácová "mimozemšťan MIMI" Základná škola Hlavná č. 130 Hodejov
2 Matúš Tóth Raketa Centrum voľného času Orgovánová č. 5, EP.Popradská 86 Košice
2 Sofia Mária Kasášová Snímka ružovej Galaxie Základná škola G.Bethlena č .41 Nové Zámky
2 Sonička Potočárová Rodina kvietočkovcov na výlete Základná škola s materskou školou č. 1374 Osčadnica
2 Lucia Holienčíková Vo vesmírnej lodi Základná škola ul. Aurela Stodolu č. 60 Martin
2 Lukáš Gajdúšek "Planéta so skalnatým povrchom" Základná škola Bezručova č. 66 Trenčín
2 Šimon Sentivan "Prechádzka po Mesiaci" Základná škola Kudlovská č. 11 Humenné
2 Orsolya Vörös Marťankovia Základná škola M.Jókaiho s VJM ul. Mieru č. 2 Komárno
3 Hana Kisová Vesmírna energia Základná škola s materskou školou č. 404 Soblahov
3 Dana Sleziaková "Jestvuje život na inej planéte?" Základná škola ul. Zarevúca č. 18 Ružomberok
3 Erik Benyo Základná škola ul.Pohraničná č.9 Komárno
3 Zora Suchá "Vesmírne cesty" Základná škola Pugačevova č. 7 Humenné
3 Martina Janáková "Tajomná zemeguľa vo vesmíre" Základná škola J.Hollého č. 696/3 Topoľčany
3 Eva Hvizdošová Vesmírna párty Základná škola č. 201 Kluknava
3 Tamara Hertelová Farebný vesmír Základná škola s materskou školou č. 137 Horné Otrokovce
3 Bianka Knapová "Mimozemšťan" Základná škola Š.Šmálika Školská č. 166 Tvrdošín
3 Sofia Kočišová Nekonečný vesmír Základná škola s materskou školou č. 1547 Vlčany
3 Adam Zachar Vesmírne sídlisko Základná škola Nám. Konkolyho Thege č. 2 Hurbanovo
3 Miriam Zeleňáková Kvetinové opojenie Centrum voľného času Družstevná č. 509 Strážske
3 Tomáš Mitraľov "Novodobý Ikaros" Základná škola J.A.Komenského č. 1 Michalovce
3 Lívia Mlynárová SPACE LOVE Základná škola s materskou školou Dostojevského ul.2616/25 Poprad
3 Tomáš Eliaš Ku hviezdam Základná škola Matice slovenskej č. 13 Prešov
3 Nikola Margušová Farebný výbuch Galaxie Základná škola Prostějovská č. 38 Prešov
4 Nella Repková Vesmírna misia Súkromná základná umelecká škola Štúrova č. 3 Stará Ľubovňa
4 Igor Dorčák "Letíme vesmírom" Cirkevná spojená škola sv. Cecílie Kollárová č. 17 Sečovce
4 Zora Nemcová Základná umelecká škola Pribinova č. 5 Hlohovec
4 Jakub Gazdík Kozmonaut na Mesiaci Základná umelecká škola I.W.Kráľa Jesenského č. 246/10 Považská Bystrica
4 Katarína Ščerbová Vesmírna diskotéka Základná umelecká škola Komenského č. 807/27 Svidník
4 Alžbeta Samčíková "Vesmírne mesto" Súkromná základná umelecká škola Gagarinová č. 7 Trenčín
4 Paula Čaplovičová Na návšteve Základná umelecká škola Zimná č. 12 Spišská Belá
4 Karin Demčáková "Vesmírny kamarát" Základná umelecká škola Budovateľská 486/17 Hanušovce nad Topľou
4 Adrián Paulovič Vesmír Základná umelecká škola Mudroňa č. 6 Martin
4 Martina Marcová "Na návšteve" Základná umelecká škola M.R.štefánika 355 Turzovka
4 Radka Uhlíkova Vesmírna rodinka Základná umelecká škola Štúrova 590/31 Nové Mesto nad Váhom
4 Dominika Urbaníková Vesmírny výskum Základná umelecká škola I.Ballu Nám. Slobody 1271/6 Dolný Kubín
4 Gréta Štefáková "Robot" Základná umelecká škola Ul. SNP č. 167 Krásno nad Kysucou
4 Adam Angyal Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 Kolárovo
4 Lucia Pastýrová Vesmírne raketové preteky Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy Hnúšťa
5 Kristína Polomská Vesmírne metamorfózy Základná umelecká škola Štúrova č. 29 Lipany
5 Sára Sujová "Farebný vesmír" Základná umelecká škola ul. Francisciho č. 803 Tisovec
5 Lea Romana Bálintová Viac modrý vesmír nepoznám Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy č.457 Hnúšťa
5 Lukáš Holba "Mimozemšťan" Súkromná základná umelecká škola Gagarinová č. 7 Trenčín
5 Alexandra Ščensná Oprava satelitu Súkromná základná umelecká škola Štúrova č. 3 Stará Ľubovňa
5 Marína Ružinská "Zelený svet ofónov" Základná umelecká škola Mariánske nám. 252/5 Trebišov
5 Nina Pagáčová Maľba v exteriéri Súkromná základná umelecká škola J.Braneckého č. 130/5 Trenčianska Teplá
5 Klára Straková "Xénya" Základná umelecká škola M.R.Štefánika č. 2007 Čadca
5 Matúš Jankovič Volanie z hlbín vesmíru Súkromná základná umelecká škola Zavretý kút č. 68 Piešťany
5 Andrea Nagyová Mliečna dráha planét Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo
5 Barbara Leferovičová Tajomné odkazy Základná umelecká škola Komenského č. 807/27 Svidník
5 Ela Štreicherová Vo vesmíre Cirkevná základná umelecká škola sv. Lukáša Stummerova č. 20 Topoľčany
5 Kristína Lili Križová Robot Súkromná základná umelecká škola Gemerská cesta č. 1 Lučenec
5 Lenka Kapcová Vesmírna dynamika Základná umelecká škola Salvova č. 1 Rimavská Sobota
5 Šimon Paulovič Vesmírne dotyky Súkromná základná umelecká škola Gemerská cesta č. 1 Lučenec

Výsledkovú listinu vrátane mien pedagógov súťažiacich nájdete na stránke organizátora. Kvôli nedostatku miesta nebolo možné na stránke zverejniť všetky tieto údaje.

Všetkým súťažiacim srdečne blahoželáme.