Výsledková listina celoslovenského kola - 2019/2020

, Autor:
Na tejto stránke nájdete výsledkovú listinu celoslovenského kola súťaže Vesmír očami detí za školský rok 2019/2020

 

Organizátor: Slovenská ústredná hvezdáreň v Hurbanove

 

Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica Mesto
1 Gréta Palatinusová 6 Raketa Základná škola s materskou školou Pastuchov 234 Pastuchov
1 Zuzana Čičmancová 6 Rozprávkový vesmír Centrum voľného času Domino Bela IV. 1567/6 Zvolen
1 Emka Vlčáková 3 "Vesmírne čudá" Materská škola Veterná 159 Námestovo
1 Sofia Vavríková 5 "Stretnutie vo vesmíre" Materská škola - Óvoda Bartókova 38 Štúrovo
1 Sofia Burgerová 5 Návštevníci Materská škola Bajzová 9 Žilina
1 Joel Baník 5 "Pristáli sme na Marse" Základná škola s materskou školou Sedliská 93 Sedliská
1 Kornél Fekete 6 Vesmír - Rakety na štart Materská škola Októbrová 939/46 Dunajská Streda
1 Saška Kandupová 5 Ja vo vesmíre Materská škola Zemplínska Široká 277 Zemplínska Široká
1 Sára Skuhrová 5 Moja rodina je vo vesmíre Materská škola Valča Valča 375 Valča
1 Matias Macko 4 Štart rakety Materská škola Ul. gen. Svobodu 744/33 Svidník
1 Diana Chlapíková 6 Návštevník Materská škola Puškinova 3A Žilina
1 Emka Šulganová 6 Cesta na mačaciu planétu Materská škola Štiavnická 1 Nitra
1 Mia Kovačičová 5 Zajko "Mrkvička" na Mesiaci Súkromná materská škola GULIVER Poľovnícka 1914/3B Banská Bystrica
1 Veronika Sedliaková 5 "Stretnutie" Materská škola Pavla Horova 3 Bratislava
1 Bálint Fördős 6 "Bodkovaný vesmír" Materská škola s VJM Eötvösa 48 Komárno
2 Alexander Stanek 9 Raketa vo vesmíre Centrum voľného času Štefánikova 35 Bratislava
2 Matúš Laluch 10 Výlet do vesmíru Základná škola s materskou školou Urmince 298 Urmince
2 Eliza Vojtkuláková 9 Mimozemšťania Základná škola s materskou školou Novoť 315 Novoť
2 Adam Benkóczky 7 Vesmír v budúcnosti Základná škola Móra Jókaiho s VJM Mieru 2 Komárno
2 Paulína Beňová 10 Pád meteoru Základná škola s materskou školou Horné Otrokovce 137 Horné Otrokovce
2 Jakub Mikuláš 6 Dúhový vesmír Základná škola s materskou školou Gogoľova 2143/7 Topoľčany
2 Nikola Gramátová 8 Vesmírny miš - maš Základná škola M. R. Štefánika 910/51 Trebišov
2 János Szabó 8 Môj sen Základná škola Bélu Bartóka VJM Bratislavská 622/8 Veľký Meder
2 Martin Oskar Chritz 10 Základná škola Dr. Daniela Fischera 2 Kežmarok
2 Adrián Lévai 10 Obyvateľ planéty Fosforus Základná škola Jána Amosa Komenského Rábska 14 Kolárovo
2 Hanka Piňáková 10 Dobrodružstvo vo vesmíre Základná škola Lichardova 24 Žilina
2 Denisa Mazáňová 10 Vesmírna párty Špeciálna základná škola Pivovarská 455/62 Ilava
2 Alex Žofčák 8 "Moja návšteva vo vesmíre" Základná škola J. Švermu 6 Michalovce
2 Alena Majerčáková 8 "Dovolenka vo vesmíre" Centrum voľného času Družstevná 509 Strážske
2 Samuel Burian 10 Vesmírny drak Základná škola Záhorácka 919 Borský Mikuláš
3 Patrícia Kubíková 14 Rozpad Základná škola Prostejovská 38 Prešov
3 Ján Kováč 14 Gravitácia Základná škola s materskou školou A. Sládkoviča Pod kostolom 332/25 Hrochoť
3 Adam Osadzuk 15 "Hofangr!" Pozdrav z kozmu Základná škola Kúpeľná 2 Prešov
3 Terézia Macalíková 14 "V srdci vesmíru" Základná škola s materskou školou Urmince 298 Urmince
3 Rebecca Križánková 14 "Let do fantázie" Základná škola Bernolákova 5 Holíč
3 Terézia Šimiaková 15 Môj vesmír Centrum voľného času Bela IV. 1567/6 Zvolen
3 Barbora Pastorová Vesmír ako na dlani Základná škola Ul. Bukovčana 3 Bratislava
3 Alica Jančovičová 13 Život vo vesmíre Základná škola s materskou školou Novoť 315 Novoť
3 Aneta Stolárová 15 Výskum Základná škola s materskou školou Plavnica 244 Plavnica
3 Július Balog 13 Vesmírna rodina Základná škola Hodejov Hodejov, okr. RS
3 Nina Trnovcová 12 "Nový svet" Základná škola Nábrežná 845/17 Kysucké Nové Mesto
3 Dániel Orosz "Pohyb vo vesmíre" Základná škola M. Tompu Šrobárova 11 Rimavská Sobota
3 Adam Hauser 14 Hvezdáreň Základná škola s materskou školou Vývojová 228 Bratislava - Rusovce
3 Emma Vajdíková 13 V hlbokom vesmíre Základná škola s materskou školou Kpt. Nálepku 878 Pohorelá
3 Karin Ružová 13 Vesmírna diskotéka Základná škola Záhorácka 919 Borský Mikuláš
4 Diana Gavulová 6 Ponorená vo vesmíre Súkromná základná umelecká škola Pod Vinbargom 1 Bardejov
4 Lea Špačková 5 Jednooký mimozemšťan Súkromná základná umelecká škola - výtvarný ateliér LADON Nevädzova 4 Bratislava
4 Veronika Tomková 9 Kozmonaut Súkromná základná umelecká škola Ul. J Braneckého 130/5 Trenčianska Teplá
4 Lívia Dúchajová 7 Kozmonaut Základná umelecká škola Ul. Dolná 25 Žarnovica
4 Tereza Kandová 6 Vesmírna príšera Súkromná umelecká škola Hlavná 44/76 Liptovská Štiavnica
4 Lizbeth Lovászová 8 "Vitaj doma" Základná umelecká škola - MAI Komárňanská 116 Hurbanovo
4 Kristína Vojteková 7 "Vysielam..." Základná umelecká škola Bernolákova 3 Holíč
4 Lenka Starinská 9 Nepreskúmaná planétka Základná umelecká škola Jána Melkoviča Okružná 9 Stará Ľubovňa
4 Adriana Pálková 6 Vesmírne príšerky Základná umelecká škola Vajanského 27/4 Senica
4 Leonard Gore 9 Príšerka na planéte Pizza Súkromná umelecká škola Školská 339/2 Michaľany
4 Ema Bodáková 6 "Vesmírny strašiak" Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky
4 Dorota Gurová 8 Vesmírna rodina Základná umelecká škola Mariánske námestie 252/5 Trebišov
4 Kamila Štellmachová 9 Na vesmírnej stanici Súkromná základná umelecká škola Komenského 8 Stará Ľubovňa
4 Martin Borecký 8 "Vo vesmíre" Základná umelecká škola Istrijská 22 Bratislava
4 Marek Kamoďa 8 "So mnou príde zákon" Základná umelecká škola Náberežie Rimavy 457 Hnúšťa
5 Matej Kubiš 13 Moje súhvezdia Základná umelecká škola Jána Cikkera Štefánikovo nábrežie 6 Banská Bystrica
5 Sarah Solárová 15 Zrodenie galaxie Základná umelecká škola Námestie slobody 29 Sabinov
5 Ádám Laky 12 Mimozemšťan Základná umelecká škola Letná 12 Komárno
5 Viktória Vrábľová 13 Svojka s ufónom (selfie) Základná umelecká škola Mierová 81 Humenné
5 Veronika Boldizsárová 14 Vesmírne lode Základná umelecká škola Ferka Špániho Martinská 19 Žilina
5 Alexandra Kolbányiová 13 Tanec planét Súkromná základná umelecká škola Gemerská cesta 1 Lučenec
5 Zuzana Stejskalová 13 "Hľadá sa Yetti" Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy 457 Hnúšťa
5 Mário Malík 12 "V moci Slnka" Základná umelecká škola Bernolákova 3 Holíč
5 Roman Holec 15 Objavovanie vesmíru Súkromná základná umelecká škola J. Braneckého 130/5 Trenčianska Teplá
5 Amélie Laczová 13 Kométa "Halley" Základná umelecká škola - MAI Komárňanská 116 Hurbanovo
5 Zuzana Blaščáková 11 Vesmírna zásielka Cirkevná spojená škola - ZUŠ sv. Jána Krstiteľa Komenského 6 Spišské Vlachy
5 Zita Bartková 10 "Farebný vesmír" Základná umelecká škola Hlavná 67 Moldava nad Bodvou
5 Anna Kublová 15 Paralelné svety Súkromná umelecká škola Zavretný kút 68 Piešťany
5 Sabína Gurovičová 12 Jupiter Základná umelecká škola Štúrova 231/123 Spišská Stará Ves
5 Lucia Ploščicová 14 V kozme Základná umelecká škola - výtvarný odbor Kováčska 43 Košice

Výsledkovú listinu vrátane mien pedagógov súťažiacich nájdete na stránke organizátora. Kvôli ochrane osobných údajov zverejňujeme na tejto stránke len mená, mestá a názvy prác súťažiacich.

Všetkým súťažiacim srdečne blahoželáme.