ČVOH 2017/2018 - výsledky celoslovenského kola

Na tejto stránke nájdete výsledkové listiny celoslovenského kola súťaže

Slovenská ústredná hvezdáreň v Hurbanove v spolupráci s hvezdárňami a planetáriami, okresnými astronomickými kabinetmi, okresnými osvetovými strediskami, centrami voľného času, regionálnymi kultúrnymi centrami zorganizovali v školskom roku 2017/2018 už 28. ročník súťaže Čo vieš o hviezdach.

Súťaž bola v školskom roku 2017/2018 ukončená celoslovenským kolom, ktoré sa konalo v začiatkom júna v Žiari nad Hronom.

Nižšie prinášame výsledky celoslovenského kola tak, ako ich zverejnila Slovenská ústredná hvezdáreň.

1. kategória

Meno Priezvisko Adresa Historický test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Matúš Kováč Vráble 13 41 29 15 98 1.
Jakub Brezáni Jasenové 10 42 30 14 96 2.
Mário Tlamka Liptovský Mikuláš 7 35 30 13 85 3.
Matej Pangrác Košice 8 30 30 13 81
Oliver Labaška Rožňava 10 32 24 14 80
Natália Soldánová Galanta 6 30 30 13 79
Oliver Víglaský Riečka 6 37 20 15 78
Jakub Prítrský Nové Mesto nad Váhom 13 26 24 12 75
Adam Menyhart Nové Mesto nad Váhom 7 27 30 10 74
Simona Patajová Galanta 7 22 28 15 72
Matúš Halmo Kameničná 10 26 28 7 71
Pavol Markech Čadca 7 26 24 14 71
Matej Vigaš Banská Bystrica 8 30 18 13 69
Michaela Bérešová Trebišov 8 28 18 14 68
Jakub Markech Zvolen 4 26 20 15 65
Jeremiáš Bugata Kendice 6 19 24 10 59
Alexander Dobrovič Prešov 8 28 20 3 59
Jozef Jabczun Prešov 7 24 18 9 58
Adela Bežová Bánovce nad Bebravou 8 24 16 5 53
Martin Gáborík Trnava 5 26 6 12 49
Oliver Brunovský Senec 5 24 0 13 42
Matúš Želiba Zlaté Moravce 8 14 6 13 41
Marián Szabo Senec 5 10 0 1 16

2. kategória

Meno Priezvisko Adresa Historický test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Matúš Motlo Plevník-Drienové 9 27 30 15 81 1.
Ľudovít Popik Michalovce 7 27 30 14 78 2.
Matúš Miškovič Vráble 7 25 30 14 76 3.
Martin Fehérváry Melek 10 35 30 0 75
Oliver Nagy Galanta 7 28 30 10 75
Viliam Záborský Nitra 4 31 24 13 72
Filip Frgelec Banská Bystrica 5 23 30 13 71
Richard Gold Rožkovany 8 21 29 10 68
Jozef Jasenovec Rajec 8 15 28 15 66
Lucia Sochorová Banská Bystrica 6 17 26 14 63
Ján Plavnický Novosad 5 14 30 13 62
Mário Mičáni Gáň 6 16 30 8 60
Dominik Pajtáš Galanta 5 10 30 14 59
Marko Fehérpataky Poltár 6 6 26 14 52
Liliana Gejdošová Bratislava 3 24 10 12 49
Ľubomír Baško Bánovce nad Bebravou 6 12 30 0 48
Branislav Dúbravka Rajec 5 19 22 2 48
Klára Palová Bratislava 9 15 13 10 47
Lukáš Jarábek Bratislava 7 2 24 13 46
Jaroslav Petrisko Prešov 8 20 6 11 45
Matúš Grieš Dúbrava 6 16 22 0 44
Natália Šušková Udiča 6 7 20 8 41
Richard Hochrun Prešov 9 16 4 10 39

3. kategória

Meno Priezvisko Adresa Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Jana Švrčková Senica 9 36 30 15 90 1.
Dejan Prokop Galanta 7 30 30 15 82 2.
Samuel Buranský Paňa 7 34 28 10 79 3.
Katarína Pavlikovská Prešov 6 25 28 13 72
Rastislav Sihelský Bratislava 9 8 29 15 61
Radoslava Hatalová Spišská Nová Ves 8 15 18 15 56
Samuel Amrich Košice 8 26 6 15 55
Dušan Gold Rožkovany 7 9 28 11 55
Radovan Lascsák Košice 3 23 11 15 52
Slavomír Vodnák Žiar nad Hronom 7 10 17 15 49
Kamil Huljak Rajec 5 4 23 15 47
Martin Max Nová Ves nad Žitavou 3 3 24 15 45
Dávid Šebeň Banská Bysrtica 5 6 18 15 44
Timon Vološin Banská Bysrtica 5 3 17 15 40
Jakub Puškáš Bratislava 2 1 24 12 39
Michaela Ďurišková Myjava 5 0 30 2 37
Filip Murčinko Veľký Šariš 8 5 8 15 36
Miriam Srogončíková Senica 4 11 12 5 32
Emanuel Dopater Liptovský Mikuláš 3 11 12 1 27
Viktória Mária Bánovská Halič 3 1 12 3 19
Natália Bilčíková Skalka nad Váhom 5 0 14 0 19
Peter Popa Levice 3 2 0 1 6