Výsledková listina celoslovenského kola - 2016/2017

, Autor:
Na tejto stránke nájdete výsledkovú listinu celoslovenského kola súťaže Vesmír očami detí za školský rok 2016/2017

Organizátor: Slovenská ústredná hvezdáreň v Hurbanove

 

Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Adresa školy Mesto
1. Lilien Čižmárová Kozmonauti vo vesmíre MŠ – elok. prac. Komenského 8 Vsetínska 36 Stará Ľubovňa
1. Tamarka Vitkovičová Kozmonaut Humenská 51 Košice
1. Viki Piterková Pozdrav z vesmíru ZŠ s MŠ č.243 Kolta
1. Kristián Horbov Raketou na Mesiac Nábrežná 2 Nová Baňa
1. Viktória Kačmaríková Cesta do vesmíru Tatranská 21 Stará Ľubovňa
1. Michal Macko Mimozemšťan Kostolíky 354/7 Hubová
1. Kristínka Šilhárová Nové znamenie Kalinčiakova 1 Hlohovec
1. Adam Decha Môj astronaut Cirkevná MŠ Bl. B. V. Hopku J. Švermu 4 Michalovce
1. Sarah Tkáčová Mimozemšťan vo vesmíre Lipová 21 Spišská nová Ves
1. Michal Filip 3,2,1… štart Čajakova 4 Žilina
1. Júlia Matucha Letím Pavla Horova 3 Bratislava
1. Emily Žipajová Čo vidí môj ďalekohľad Súkromná MŠ ELBA Smetanova 2 Prešov
1. Simona Maňková Petríková cesta okolo sveta Škultétyho 1031/26 Trebišov
1. Patrik Žaťko Život vo vesmíre Janka Kráľa 1594/1 Topoľčany
1. Nony Bicknell Ako Zemská dúha ZŠ s MŠ Pod hájom 967 Dubnica nad Váhom
2. Dominika Heneková Veselý vesmír Bezručova 66 Trenčín
2. Emma Együdová Mliečna cesta ZŠ s MŠ č. 927 Kozárovce
2. Sara Koňušíková Ufónčatá Danka a Janka ZŠ s MŠ č. 680 Stará Bystrica
2. Barbora Srogoňová Vesmír ZŠ s MŠ č. 299 Oravská Lesná
2. Matúš Chlup Tajomná planéta Litoměřická 32 Topoľčianky
2. Alexandra Miľková Priateľ z vesmíru J.Švermu 6 Michalovce
2. Sofia Kocsisová Kozmonaut Rozmarínová 1 Komárno
2. Michaela Kyšelová Štartujeme ZŠ s MŠ Plavnica 244 Plavnica
2. Matúš Bielik Dvaja kozmonauti Jarná 20 Žilina
2. Tamara Prevužňáková Stretnutie Za vodou 14 Stará Ľubovňa
2. Grétka Havranová Rozkvitnutý Mars Pribinova 34 Trebišov
2. Timea Smolková Moji vesmírny kamaráti ZŠ s MŠ Nám.1.mája 3 Chtelnica
2. Simona Baziľaková Keď padá hviezda Matice slovenskej 13 Prešov
2. Rebeka Miková Vesmírna návšteva Ďurčiná 225 Rajec
2. Andrej Fábry Môj kamarát mimozemšťan ZŠ s MŠ Pod hájom 967 Dubnica nad Váhom
3. Natália Pagáčová Vesmírna kráska ZŠ s MŠ H. Gavloviča Školská 369 Pruské
3. Patrik Miko Návšteva vesmíru Lipová 2 Rajec
3. Lukáš Štupák Vesmírna púť Lúčna 8 Divín
3. Klaudia Micsinaiová Vesmírne procesy G. Betlena 41
Nové Zámky
3. Oliver Fejczo Nie som zlý Užrodská 39 Košice
3. Diana Havranková Vo vesmíre Krymská 5 Michalovce
3. Richard Zavadiak Vesmír Pribinova 34 Trebišov
3. Adam Bella Slnečný svit Súkromná ZŠ K.Mikszátha K. Mikszátha 1 Rimavská Sobota
3. Tatiana Bebková Bez názvu ZŠ s MŠ č. 244 Plavnica
3. Miriama Bobáková Votrelec Klačno 4/2201 Ružomberok
3. Sára Sokolová Už prichádzajú Za vodou 14 Stará Ľubovňa
3. Viktória Kordošová Počiatok vesmíru Golianova 8 Banská Bystrica
3. Dominika Gabriová Hovoria, že som filozof... ZŠ s MŠ Koškovce 134 Koškovce
3. Nikola Pinková Padajúca kométa Prostějovská 38 Prešov
3. Nikola Budjačová Šialený výlet do kozmu ZŠ s MŠ Pod hájom 967 Dubnica nad Váhom
4. Chiara Pagáčová Mimozemšťania ZUŠ SNP 167 Krásno nad Kysucou
4. Astrid Lee Vo vesmíre ZUŠ K. Pádivého Nám. SNP 2 Trenčín
4. Sára Motalíková Vitajte vo vesmíre Súkromná ZUŠ Gagarinova 7 Trenčín
4. Junwo Jeong Kozmonauti a vesmír ZUŠ L. Árvaya Gaštanová 8327/56A Žilina
4. Tereza Smilková Kozmonaut Súkromná ZUŠ J. Braneckého 130/5 Trenčianska teplá
4. Katarína Halásová ZUŠ Pribinova 372/5 Hlohovec
4. Matúš Jankovič Mimozemský stroj Súkromná ZUŠ Zavretý kút 68 Piešťany
4. Jakub Kotrč Mimozemšťan ZUŠ SNP 167 Krásno nad Kysucou
4. Natália Hajduková Slnečný rytier ZUŠ Komenského 807/27 Svidník
4. Cloe Soos Povrch Venuše ZUŠ J. Cikkera Štefánikovo nábržie 6 Banská Bystrica
4. Dávid Biľo Montér satelitu ZUŠ Štúrova 25 Humenné
4. Ema Gajdošová Čiernobiely vesmír Súkromná ZUŠ Štúrova 3 Stará Ľubovňa
4. Petra Urbáneková Vo vesmíre ZUŠ Komárňanská 116 Hurbanovo
4. Kristína Dubielová Nekonečný vesmír Súkromná ZUŠ Štúrova 3 Stará Ľubovňa
4. Saskia Orlaiová Veselí červení marťanci Súkromná ZUŠ Gemerská 1 Lučenec
5. Martin Tomko Môj ochranca z Č.B. planéty ZUŠ Štúrova 25 Humenné
5. Diana Kužmová Zvieratká z inej galaxie ZUŠ Štúrova 25 Humenné
5. Klaudia Némethová Hvezdáreň ZUŠ Komárňanská 116 Hurbanovo
5. Kristína Pagáčiková Zrodenie hviezdy ZUŠ Vajanského 27/4 Senica
5. Nikola Bážová Stretnutie vo vesmíre Súkromná ZUŠ J. Braneckého 130/5 Trenčianska teplá
5. Laura Orviská Návšteva z vesmíru Súkromná ZUŠ Zavretý kút 68 Piešťany
5. Simona Turčanová Vesmírna pieseň ZUŠ Školská 16 Slovenská Ľupča
5. Daniela Kovalčíková Let zúbkovej víly ZUŠ Petržalská 21 Kežmarok
5. Anna Maniačková Ozubená sústava ZUŠ Š. N. Šamorínskeho Parková 4 Šamorín
5. Samuel Mihalda Súhvezdie raka ZUŠ SNP 167 Krásno nad Kysucou
5. Mária Liana Károlyi Neidentifikovateľný objekt ZUŠ Októbrová 32 Prešov
5. Daniela Brisudová ZUŠ Pribinova 372/5 Hlohovec
5. Lenka Uhrinová ZUŠ Salvova 1 Rimavská Sobota
5. Rebeka Dudášová Mimozemské bytosti ZUŠ F. Liszta Komenského 2 Štúrovo
5. Mária Mišenková Dotyk ZUŠ J. Melkoviča Okružná 9 Stará Ľubovňa